Informacja o pomocy

Witam.

Nasz ostatni wpis to Rajd Niepodległości upamiętniający I oraz II wojnę światową. Dzisiaj mamy wojnę za naszą granicą i jesteśmy o krok od III wojny światowej chociaż to chyba jeszcze do nas nie dociera, wydaje się to niemożliwe. Wojna na Ukrainie stanowi dla nas wyzwanie, tam bracia Kliczko słynni na całym świecie bokserzy, mający pieniądze i możliwości wyjazdu pozostali broniąc własnej ojczyzny, tam kobieta ratuje młodszego brata zasłaniając go własnym ciałem, tam giną nie tylko odważni żołnierze walczący z drugą co do wielkości armią świata, ale cywile w tym szukające schronienia matki z dziećmi.Bomby i rakiety spadają na domy, szpitale, schrony.

Dlatego też Zarząd TTR Cyklista apeluje do wszystkich członków o włączenie się do niesienia jakiejkolwiek pomocy uchodźcom z Ukrainy w miejscach swojego zamieszkania, czy tez w innych miejscach w tym w pomocy organizowanej przez nasze stowarzyszenie..

Ważne na dzisiaj. Wszelkie informacje na adres kontakt@cyklista.com.pl lub tel. 600 978 355

  1. Poszukujemy miejsc pracy dla kobiet o różnych zawodach. 90% z nich podejmie się każdej pracy niezależnie od posiadanego wyksztalcenia.
  2. W dniu 26.03.2022r w godz. 8,00 – 15,00 organizujemy akcję sprzątania pustostanów, których właściciele zgodzili się na nieodpłatne zakwaterowanie uchodźców. Szczegóły organizacyjne przekażemy tylko dla chętnych którzy się zgłoszą na kontakt jak wyżej, lub do mnie osobiście.
  3. Jeden dom w Przeciszowie jest całkowicie pusty, potrzebne dosłownie wszystko od sprzętu kuchennego po krzesła, stoły, szafki, lodówka itp. Łóżka zabezpiecza gmina.

Wszelkie informacje dotyczące pomocy uchodźcom będziemy zamieszczali na bieżąco na naszej stronie.

Prezes.

Comments are closed.