Informacja zarządu TTR Cyklista

Informuje, że w związku z epidemią odwołane są wszelkie planowane wyjazdy rowerowe, w tym do Sandomierza i Międzywodzia. Zgodnie z wysłanym w dniu 15.04.2020 sms-em każdy otrzyma w całości zwrot zaliczki. Zarząd rekomenduje jednak pozostawienie tych zaliczek na przyszłe wyjazdy, będzie jak znalazł. Jeżeli ktoś pilnie potrzebuje pieniędzy to proszę o telefon lub sms i w ciągu kilku dni  przekażemy przelewem gotówkę. Rezerwacja w Międzywodziu, która jest pokryta z kasy TTR Cyklista pozostaje, jest to kwota tylko 500 zł, uzgodniono właścicielem, że uzgodniony zostanie następny dogodny termin.

Na rajd w Sandomierzu nie zdążyliśmy zapłacić gotówki jako zaliczki, ale uzgodniono, że w najbliższym dogodnym, czasie skorzystamy z tego ośrodka, bo warto tam jechać.

Wyjazd do Teatru Rozrywki w Chorzowie. Teatr zwrócił nam pieniądze za bilety, więc w najbliższym dogodnym czasie po ustabilizowaniu się sytuacji i możliwości przemieszczania się pieniądze zostaną zwrócone.

Wyjazd na kabaret Smile do OCK w Oświęcimiu. Państwo już odebraliście bilety. Jak uzgodniono kabaret odbędzie się w jesieni br bilety te będą ważne. Będziemy śledzić zmieniony harmonogram występów w OCK.

Prezes Janek Kajdas

Comments are closed.