Podziel się

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

Nasi Partnerzy

Piotr Filapek

Piotr Filapek

Z A P R O S Z E N I E

Towarzystwo Turystyki Rowerowej „Cyklista” w Przeciszowie zaprasza mieszkańców Doliny Karpia na spotkania pod nazwą

„Grudniowe Tradycje w Dolinie Karpia – Tradycje Kolędnicze”

Spotkania  odbędą się w Domu Kultury w Przeciszowie przy ul. Długa 6 w dniach:

13 grudnia 2018 r. o godz.1100 dla mieszkańców,

18 grudnia 2018 r. o godz. 1500  dla mieszkańców seniorów,

21 grudnia 2018 r. o godz. 1700 dla mieszkańców.

Celem spotkań jest promocja tradycji kolędniczych Doliny Karpia oraz podnoszenie aktywności społecznej mieszkańców poprzez ich udział w atrakcyjnych formach spędzania wolnego czasu.

Zapisy i informacje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przeciszowie ul. Długa 6, pod numerem telefonu 602 451 007 oraz mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Ilość miejsc ograniczona. Termin zapisów do 7 grudnia 2018 r. do godz. 1500

Spotkania finansowane są z projektu grantowego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich realizowanego przez Stowarzyszenie Dolina Karpia.

Prezes TTR Cyklista Józef Król

ZAPYTANIE CENOWE nr 5/2018

z dnia 29 listopad 2018 roku

Towarzystwo Turystyki Rowerowej Cyklista z siedzibą w Przeciszowie, zwraca się
z zapytaniem cenowym w celu określenia kosztów organizacji spotkania mieszkańców pod nazwą „Grudniowe Tradycje w Dolinie Karpia -Tradycje Kolędnicze” dla 160 osób
w dniach; 13, 18 i 21 grudnia 2018 roku.

ZAPYTANIE CENOWE nr 4/2018

z dnia 14 listopada 2018 roku

Towarzystwo Turystyki Rowerowej Cyklista z siedzibą w Przeciszowie, zwraca się
z zapytaniem cenowym w celu określenia kosztów organizacji spotkania mieszkańców pod nazwą „Grudniowe Tradycje w Dolinie Karpia -Tradycje Górnicze” dla 80 osób
w dniu 1 grudnia 2018 roku.

Z A P R O S Z E N I E

Towarzystwo Turystyki Rowerowej w Przeciszowie zaprasza mieszkańców gmin Doliny Karpia do udziału w spotkaniu pod nazwą:

Grudniowe Tradycje w Dolinie Karpia - Tradycje Górnicze”

Spotkanie odbędzie się w dniu 1 grudnia 2018 r. w Domu Kultury w Przeciszowie, ul. Długa 6, Biblioteka o godz. 1800. Celem spotkanie mieszkańców jest poznanie obrzędów i zwyczajów górniczych w ramach organizacji spotkań dla lokalnej społeczności promujących dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze Doliny Karpia.

Zapisy i informacje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przeciszowie ul. Długa 6 oraz pod numerem telefonu 602 451 007 oraz mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .Ilość miejsc ograniczona. Termin zapisów do 20 listopada 2018 r do godz. 1500

Konferencja finansowana jest z projektu grantowego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 - 2020 realizowanego przez Stowarzyszenie Dolina Karpia.

Zaproszenie na konferencję

Towarzystwo Turystyki Rowerowej w Przeciszowie zaprasza mieszkańców gmin Doliny Karpia do udziału w konferencji pn.

„Trasy Rowerowe w Dolinie Karpia”

Konferencja odbędzie się  5 października 2018 r, o godz. 1500 w Ośrodku Rekreacyjno - Wypoczynkowym w Graboszycach, gm. Zator.

Celem konferencji jest promocja zasobów przyrodniczo krajobrazowych Doliny Karpia poprzez upowszechnienie wiedzy na temat rozwoju zrównoważonego transportu w tym promocji transportu publicznego i komunikacji rowerowej jako alternatywy do indywidualnego transportu samochodowego dominującego w przestrzeni naszego regionu, a w szczególności gminie Zator i sąsiednich.

Zapisy i informacje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przeciszowie oraz pod numerem telefonu 602 451 007. Ilość miejsc ograniczona. Termin zapisów do 26 września 2018 r do godz. 1500

Konferencja finansowana jest z projektu grantowego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich realizowanego przez Stowarzyszenie Dolina Karpia.

W załączeniu program konferencji


Strona 1 z 5

projekt: NRGstudio.pl

projekt: NRGstudio.pl

Strona używa informacji zapisanych za pomocą… plików cookies w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeżeli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki dotyczą…ce cookies. Więcej informacji można znaleźć‡ w naszej Polityce prywatności.