Podziel się

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

Nasi Partnerzy

Ogłoszenie #2

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

ZAPYTANIE CENOWE nr 3/2018

 

Określenie kosztów organizacji konferencji pn. „Trasy Rowerowe w Dolinie Karpia”, z udziałem przedstawicieli stowarzyszeń i instytucji zajmujących się turystyka rowerową oraz przedstawicieli gmin z obszaru  Doliny Karpia.  

Towarzystwo Turystyki Rowerowej Cyklista

Siedziba, biuro i adres do korespondencji: ul. Długa 6, 32-641 Przeciszów, e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPYTANIE CENOWE nr 3/2018

z dnia 24 września 2018 roku

Towarzystwo Turystyki Rowerowej Cyklista z siedziba w Przeciszowie, zwraca się z zapytaniem cenowym w celu określenia kosztów organizacji konferencji pn. „Trasy Rowerowe w Dolinie Karpia”, z udziałem przedstawicieli stowarzyszeń i instytucji zajmujących się turystyka rowerową oraz przedstawicieli gmin z obszaru Doliny Karpia.

  1. Opis przedmiotu zapytania cenowego:

1.1. zapewnienie co najmniej 3 prelegentów przedstawiających tematy związane m.in. ze sposobem organizacji turystyki rowerowej w Dolinie Karpia, przedstawiających organizacje wycieczek rowerowych po Dolinie Karpia, a także atrakcyjne miejsca i zasoby lokalne znajdujące się przy wytyczonych szlakach rowerowych oraz planowany rozwój szlaków rowerowych w Dolinie Karpia.

1.2. zapewnienie następujących posiłków dla 80 uczestników :

- jedna przerwa kawowa - kawa, ciasto,

- jedna przerwa obiadowa – posiłek składający się z drugiego dania i deseru

- kolacja bufetowa zawierająca zimna płytę minimum 8 rodzajów potraw, napoje zimne i napoje ciepłe bez ograniczeń,

Nie dopuszcza się podawania posiłków typu „fast-food”.

1.3. zapewnienie sali odpowiedniej do przeprowadzenia konferencji dla 80 uczestników, wyposażonej w sprzęt multimedialny

1.4. zapewnienie udziału 80 uczestników, w tym przedstawicieli stowarzyszeń i instytucji zajmujących się turystyka rowerową oraz przedstawicieli gmin z obszaru Doliny Karpia.

Zamówienie to jest związane z realizacją wniosku o powierzenie grantu finansowanego ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

  1. Informacje ogólne.

- każdy z wykonawców może złożyć tylko jedna ofertę, cenę należy podać w wartości brutto.

- wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty.

- nie dopuszcza się składania ofert częściowych.

  1. Opis sposobu przygotowania oferty.

- ofertę należy napisać w języku polskim, na maszynie komputerze lub czytelnym pismem ręcznym,

- oferty nieczytelne zostaną odrzucone,

- oferta powinna zawierać: ofertę cenową sporządzoną przez składającego z danymi adresowymi i personalnymi, obliczoną według kalkulacji własnej, z podaną ceną brutto wyrażona w polskich złotych.

Dodatkowe informacje i druki formularzy ofertowych do odbioru w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przeciszowie, ul, Długa 6, 32-641 Przeciszów. Termin składania ofert do dnia 26 września 2018 r, godz. 10,00 w Gminnej Bibliotece Publicznej adres jak wyżej.

Czytany 792 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 09 październik 2018 15:37

projekt: NRGstudio.pl

projekt: NRGstudio.pl

Strona używa informacji zapisanych za pomocą… plików cookies w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeżeli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki dotyczą…ce cookies. Więcej informacji można znaleźć‡ w naszej Polityce prywatności.