Podziel się

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

Nasi Partnerzy

Zaproszenie na konferencję

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Towarzystwo Turystyki Rowerowej w Przeciszowie zaprasza mieszkańców gmin Doliny Karpia do udziału w konferencji pn.

„Trasy Rowerowe w Dolinie Karpia”

Konferencja odbędzie się  5 października 2018 r, o godz. 1500 w Ośrodku Rekreacyjno - Wypoczynkowym w Graboszycach, gm. Zator.

Celem konferencji jest promocja zasobów przyrodniczo krajobrazowych Doliny Karpia poprzez upowszechnienie wiedzy na temat rozwoju zrównoważonego transportu w tym promocji transportu publicznego i komunikacji rowerowej jako alternatywy do indywidualnego transportu samochodowego dominującego w przestrzeni naszego regionu, a w szczególności gminie Zator i sąsiednich.

Zapisy i informacje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przeciszowie oraz pod numerem telefonu 602 451 007. Ilość miejsc ograniczona. Termin zapisów do 26 września 2018 r do godz. 1500

Konferencja finansowana jest z projektu grantowego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich realizowanego przez Stowarzyszenie Dolina Karpia.

W załączeniu program konferencji


Czytany 234 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 wrzesień 2018 13:53
Pobierz załącznik:

projekt: NRGstudio.pl

projekt: NRGstudio.pl

Strona używa informacji zapisanych za pomocą… plików cookies w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeżeli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki dotyczą…ce cookies. Więcej informacji można znaleźć‡ w naszej Polityce prywatności.