Podziel się

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed

Nasi Partnerzy

„Grudniowe Tradycje w Dolinie Karpia - Tradycje Górnicze”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z A P R O S Z E N I E

Towarzystwo Turystyki Rowerowej w Przeciszowie zaprasza mieszkańców gmin Doliny Karpia do udziału w spotkaniu pod nazwą:

Grudniowe Tradycje w Dolinie Karpia - Tradycje Górnicze”

Spotkanie odbędzie się w dniu 1 grudnia 2018 r. w Domu Kultury w Przeciszowie, ul. Długa 6, Biblioteka o godz. 1800. Celem spotkanie mieszkańców jest poznanie obrzędów i zwyczajów górniczych w ramach organizacji spotkań dla lokalnej społeczności promujących dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze Doliny Karpia.

Zapisy i informacje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przeciszowie ul. Długa 6 oraz pod numerem telefonu 602 451 007 oraz mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .Ilość miejsc ograniczona. Termin zapisów do 20 listopada 2018 r do godz. 1500

Konferencja finansowana jest z projektu grantowego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 - 2020 realizowanego przez Stowarzyszenie Dolina Karpia.

Czytany 57 razy Ostatnio zmieniany środa, 14 listopad 2018 21:39

projekt: NRGstudio.pl

projekt: NRGstudio.pl

Strona używa informacji zapisanych za pomocą… plików cookies w celu dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeżeli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki dotyczą…ce cookies. Więcej informacji można znaleźć‡ w naszej Polityce prywatności.